1 червня – Всесвітній день батьків

Дата: 01.06.2022 15:09

Це ще одне чудове і дружнє сімейне свято, яке припадає на самий початок літа і відзначається разом із Міжнародним днем захисту дітей.

Батьки по праву можуть святкувати свій день разом із дітьми – 1 червня. Це й не дивно, адже яке свято у батьків може бути без благополуччя власних дітей? І навпаки, діти без батьків не зазнають належного щастя.У 2021 році 1 червня, День батьків і День захисту дітей, припадає на вівторок – звичайний будній день.

День батьків – це відносно молоде свято. Воно було проголошене на 66-й сесії Генеральної Асамблеї ООН восени 2012 року. І вже з наступного року Всесвітній день батьків став щорічним улюбленим сімейним святом, яке відзначається на честь тат і мам в усьому світі в перший день літа, 1 червня, разом із Днем дітей.

Обидва сімейних свята – і дитяче, і доросле – націлені на те, щоб нагадати людям про головні загальнолюдські цінності, захистити і затвердити ці пріоритети як основу міцної, здорової, високодуховної і моральної сім’ї.

Адже саме батьки найбільшою мірою відповідальні за виховання та захист своїх дітей, за їх повний і гармонійний розвиток, за затишок і атмосферу щастя, любові і розуміння в сімейному колі.