Сьогодні ми відзначаємо одне з найбільших свят - Вознесіння Господнє

Дата: 02.06.2022 08:33

Щороку у четвер шостого тижня після Великодня відзначають свято Вознесіння Господнього. Це день, коли дух Ісуса Христа після вознесіння на небеса з’єднався із Богом. За євангельськими переказами, Христос востаннє явився апостолам на сороковий день після Воскресіння і пообіцяв їм швидке послання на землю Святого Духа. Після цього, Спаситель благословив своїх учнів, піднявся в небо і зник за хмарами.

В день Вознесіння Господнього ми благаємо Бога, щоб Він благословив всіх нас, щоб приніс мир на українську землю. Це свято спонукає кожного з нас замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити свої серця світлими почуттями віри, надії, щастя і добра.

Нехай свято наповнить душу спокоєм і світлом! Нехай Господня сила поборе ворогів наших і дасть світлий день перемоги нашій рідній Україні! Нехай Господь зсилає нам Своє благословення і допомагає у всіх благих справах і починаннях!