Привітання селищного голови Олександра ТКАЧА з Днем Святої Трійці.

Дата: 12.06.2022 07:42

Шановні жителі громади!

День Святої Трійці – одне з головних християнських свят, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня. Свято сходження Духу Святого до апостолів є днем становлення Християнської церкви. Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу і душевне тепло всім, хто поряд. Вікові традиції українського народу наповнюють цей день зеленими барвами, символізуючи оновлення та розквіт життєвих сил.

Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити, бути впевненим, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса.

Нехай це свято надихає всіх вас на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.         Нехай Свята Трійця і надалі приносить Вам радість, надихає на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, несе щастя і впевненість у майбутньому Бажаю Вам здоров’я, духовних та тілесних сил для здійснення усіх побажань та задумів, злагоди у суспільстві. Нехай Свята Трійця завжди буде Вашим покровителем.

Вітаю Вас зі святом! Нехай Господь зішле на нашу Україну спокій та добро.