Урочисті і святкові заходи до Дня Меджибожа не проводились. В зв’язку із збройною агресією росії святкування не планувалось, але натомість були такі заходи

Дата: 12.06.2022 17:05

11.06.2022 р.

Провели мітинг  присвячений захисникам української державності гімном України. Вшанувати пам`ять героїв прийшли працівники Меджибізької селищної ради на чолі із селищним головою Олександром ТКАЧЕМ, депутатами, учнями та вчителями Меджибізького ліцею та небайдужими мешканцями громади.

«Ми пам'ятаємо минулі та сьогоденні героїчні подвиги наших захисників, які поклали життя заради нашої свободи і миру, та віримо в перемогу наших Героїв, які сьогодні ціною свого життя відстоюють мирне небо, нашу самостійність та дають гідну відсіч російській орді. Низький уклін всім захисникам української державності, які  є гідним прикладом для майбутніх поколінь. Світла пам’ять всім, хто поклав життя за світле майбутнє України. Хай пам'ять про всіх невинно убитих згуртовує живих, дає всім силу, мудрість і наснагу для зміцнення  своєї держави на своїй землі. Слава Україні! Героям слава!», - відзначив селищний голова Олександр ТКАЧ.

Відбувся дитячий футбол серед учнів, переможці здобули подяку та подарунок.

1 місце - Ставницька філія 1-2ст Меджибізького ліцею

2 місце - Меджибізький ліцей

3 місце - Митковецька гімназія

4 місце - за участь Голосківський ліцей

4 місце – за участь Требуховецька ЗОШ 1-3 ст

Дякуємо вчителям фізичної культури, що доклали максимум зусиль задля перемоги, а саме:

Бедрій Борис Андрійович – Ставницька філія 1-2 ст. Меджибізького ліцею;

Руцький Анатолій Анатолійович - Требуховецька ЗОШ І-ІІІ ст.;

Круть Андрій Миколайович - Митковецька гімназія;

Візнюк Юрій Йосипович - Меджибізький ліцей.

На круглому столі в ДІКЗ «Межибіж» разом із селищним головою Олександром ТКАЧЕМ, директором ДІКЗ «Межибіж» Олегом ПОГОРІЛЬЦЕМ, представниками колективу, запрошеними гостями та депутатами Меджибізької селищної ради обгорювали такі теми: від першої згадки до сьогодення Меджибожа, видатних постатей в історії Меджибожа, історію становлення і його досягнення, плани на майбутнє, віддали шану військовим, які загинули. Відзначили окремих людей та волонтерський рух подякою та цінними подарунками за активну життєву позицію, людяність, небайдуже ставлення до проблем громади, систематичну благодійну допомогу на підтримку збройних сил України.

Щиро дякуємо за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця, за небайдужість За те, що Ви не стоїте осторонь чужого горя, нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіляких благ і процвітань. Нехай Бог Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя! Ми пишаємося, що у нашій громаді багато небайдужих людей.

Також відбувся показ дитячого мультфільму в Меджибізькому будинку культури.

12.06.2022 р.

Відвідали Божественну літургію, присвячену з нагоди свята Трійці

Відбувся історичний велодайджест «Люби і знай свій край»

Сьогодні добровольці добровільного формування територіальної оборони Меджибізької ТГ прийняли присягу на вірність Українському народові.

Військовослужбовці поклялися обороняти Україну та її територіальну цілісність.

Селищний голова Олександр ТКАЧ спільно із заступником голови Хмельницької військової районної адміністраціі Василем ГОЛОВАТЮКОМ та підполковником 5 відділення Хмельницького РТЦК та СП Олегом ГУЛЬКОМ привітали та благословили наших захисників на вірне служіння Україні. Немає сумнівів, що присяга буде дороговказом кожному воїну та скерує в правильний напрямок - напрямок перемоги над російським агресором.

Слава Україні! Героям Слава!

Також відбувся футбол між командою місцевого самоврядування та команди освітян Меджибізької ТГ.

Усі показали себе активними спортсменами.

У парку ім. Героїв АТО відбувся:

Танцювальний флешмоб

Малюнок на асфальті «Моє місто у малюнках»

квест «Історична гра»

Після розваги дітки разом із дорослими пішли у Меджибізький будинок культури на мультфільм.