19 червня - День медичного працівника

Дата: 19.06.2022 10:34

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, фармацевти!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!Цей день – знак уваги та поваги суспільства до Вашого покликання. Ми щиро вдячні Вам за самовіддану працю, співчуття і турботу, яку Ви даруєте людям.

Професія медика дуже важлива та необхідна для суспільства, адже на Ваших плечах лежить турбота та відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя.

Незважаючи на складні обставини, які склалися на сьогодні в усьому світі, не змінилося ні прагнення людей бути здоровими, ні їхня вдячність своїм рятівникам, ні особливі вимоги до особистості того, хто доторкається до найсвятішого – життя і здоров'я людини.

Бажаємо Вам, в першу чергу – здоров’я, особистого щастя, наснаги, достатку, злагоди, миру і затишку. Нехай радість життя, яку Ви даруєте людям, повертається сімейним теплом, щастям та благополуччям до Ваших домівок. Щиро вдячні кожному медпрацівнику за самовіддану працю та відданість професії медика.

Зі святом Вас!