День Національної поліції України

Дата: 04.07.2022 11:33

Сьогодні, 4 липня, українські поліцейські відзначають своє професійне свято – День національної поліції України, якій цього дня виповнюється 7 років.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків, самовіддану працю, вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, захист прав і свобод громадян, та з нагоди відзначення професійного свята Дня національної поліції України було нагороджено подякою кращих працівників відділу поліції №3 Хмельницького районного управління поліції в Хмельницькій області, а саме:

Старший лейтенант поліції, оперуповноважений сектору кримінальної поліції – Мусат Олег Володимирович;

Капітан поліції , заступник начальника слідчого відділення – Гома Ярослав Леонідович, який ще був нагороджений  медаллю ветеранами МВС;

Капітан поліції, старший дільничний офіцер поліції – Вальковий Сергій Сергійович;

Старший сержант, помічник чергового – Денисюк Анатолій Вікторович;

Старший лейтенант, начальник сектору реагування патрульної поліції – Пачковський Віталій Іванович.

«Після повномасштабного вторгнення росії, ми по-новому оцінили нашу нову українську поліцію. Наші поліцейські – це віддані патріоти, які готові захищати свою країну від зовнішнього ворога. Війна довела беззаперечну істину, що українські поліцейські – це справжні Герої, справжні Захисники. Хочу подякувати  поліцейським, які в режимі 24/7 забезпечують безпеку та порядок у рідному краї. Виявляють та знешкоджують посібників ворога. Ви теж героїчно воюєте на своєму фронті. Глибоко переконаний, що Ваша відданість справі, уміння долати труднощі та перешкоди будуть надійними оберегами життя, здоров’я та добробуту мешканців нашої громади» - відзначив заступник селищного голови Василь ГЕРМАНЕНКО та нагородив подякою виконавчого комітету Меджибізької селищної ради колектив відділу поліції №3 Хмельницького районного управління поліції в Хмельницькій області.