День військ ППО Збройних Сил України

Дата: 06.07.2022 16:22

Фото без описуВійська ППО є видом Збройних Сил України та призначені для попередження про напад повітряно-космічного противника, захисту важливих адміністративно політичних центрів і прикриття промислово економічних районів, угруповань Збройних Сил, важливих військових та інших об’єктів від ударів з повітря. Вони охороняють наш спокійний сон і рятують сотні невинних життів.

У такий важкий час збройної агресії російського окупанта «вартові неба» України здійснюють бойове чергування з охорони державного кордону країни в повітряному просторі і контролюють перельоти повітряних суден через державний кордон. Ви даруєте відчуття впевненості і захищеності, відчути, що є нація, що ти серед своїх.

Дякуємо кожному з Вас, хто в строю боронить нашу землю від російського окупанта.