Завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості працевлаштовано 7,3 тис. громадян

Дата: 11.07.2022 11:23

З початку року послугами обласної служби зайнятості скористалися 30,6 тис. громадян. За 6 місяців 2022 року:
- працевлаштовано 7,3 тис. осіб, в тому числі 6 тис. зареєстрованих безробітних;
- 1,3 тис. громадян проходили професійне навчання;
- видано 3 ваучера для підвищення конкурентоспроможності громадянам 45+;
- у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 1,1 тис. осіб;
- завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 57,2% вакансій було укомплектовано.

У січні-червні в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 11,2 тис. пропозицій роботи. Найбільший попит на працівників спостерігається в сільському та лісовому господарстві (25,6% вакансій), переробній промисловості (25,4%), торгівлі (12,1%), в транспортній галузі (6,6%), в сфері охорони здоров’я (4,6%), в державному управлінні й оборони (4,2%), в освіті (3,3%). Станом на 1 липня 2022 року кількість зареєстрованих безробітних становила 11,3  тис.осіб, в тому числі 1,1 тис. внутрішньо переміщених осіб. На одну вакансію претендували 10 осіб.