7 серпня - День Повітряних сил Збройних Сил України

Дата: 07.08.2022 10:39

Фото без описуФото без опису

Цілодобово підготовлені льотні екіпажі, військовослужбовці зенітних, ракетних та радіотехнічних підрозділів несуть бойове чергування і виконують важливі польотні завдання, оберігаючи мирне українське небо. Свою майстерність, мужність та героїзм військовослужбовці цього потужного виду Збройних Сил України щоденно підтверджують під час виконання бойових завдань із протиповітряної оборони угруповань військ, що протистоять російській агресії. Вічна пам’ять і Слава Героям, які загинули, захищаючи свободу і незалежність нашої держави. Дякуємо військовослужбовцям та ветеранам Повітряних Сил Збройних Сил України за самовіддане виконання службового обов’язку, вірність військовій присязі та вагомий внесок у загальну справу оборони України. Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя та нових звершень в ім’я нашої перемоги.

Слава Україні!