8 серпня - День військ зв'язку Збройних Сил України

Дата: 08.08.2022 09:29

Війська зв’язку – це спеціальні війська, призначені для забезпечення зв’язку та управління військами Збройних Сил. Високий рівень боєготовності військ, оперативність і надійність управління ними забезпечує професійний особовий склад військ зв’язку. Воїни - зв’язківці входять до складу всіх родів військ на сьогодні командування Військ зв’язку та кібербезпеки ЗСУ поступово набирає функціональних спроможностей. Триває впровадження сучасних інформаційних та автоматизованих систем управління, які дадуть змогу українському війську отримувати інформаційну перевагу над противником.

Зараз, коли в країні воєнний стан завдання, що ставляться перед військовими зв’язківцями є дуже складними та відповідальними, вимагають високого професіоналізму, організованості, дисципліни та готовності у будь-який час стати на захист держави.

Вітаємо усіх військових зв'язківців – мужніх воїнів, справжніх патріотів та професіоналів. Завдяки Вам українська армія стала сучаснішою та сильнішою. Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів у службі, безперебійного захищеного зв'язку і нових перемог на благо України.