14 серпня - День працівників ветеринарної медицини

Дата: 14.08.2022 09:29

Наша професія є однією з найгуманніших. Вона вимагає від нас повної самовіддачі, часом й самопожертви, а тому не терпить випадкових людей. Щоденним нелегким трудом з високим ступенем відповідальності за здоров'я тварин, контроль якості продукції тваринного походження, забезпечення епізоотичного благополуччя Хмельницької області та країни в цілому. Ветеринарні працівники роблять вагомий внесок в майбутнє нашої держави, здоров'я жителів і майбутніх поколінь України.

Нехай у всіх представників ветеринарної галузі - у тих, хто прийшов у професію нещодавно, досвідчених співробітників і ветеранів - буде все відмінно у професійному та особистому житті. Бажаю міцного здоров’я, стабільної, успішної, плідної роботи, благополуччя, затишку в домі, а Україні – процвітання під мирним небом! Зі святом Вас!

З повагою, Начальник Летичівського управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Віталій ТИМЧАК