19 серпня своє професійне свято відзначають представники найсолодшої професії

Дата: 19.08.2022 08:19

Фото без опису  Фото без опису

День пасічника - професійне свято бджолярів. Робота пасічника лише далекій від процесу збору меду людині може здатися простою та невигадливою. Насправді - це кропітка і важка праця, що вимагає пильної уваги й турботи про бджіл. Заняття бджільництвом вимагає від людини повної віддачі, у тому числі та відмови від шкідливих звичок.
   Шановні пасічники Меджибізької територіальної громади! Велика подяка Вам за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі та справи. Ваше володіння ремеслом – ціле мистецтво, адже своїм натхненням, сміливим впровадженням новітніх технологій Ви забезпечуєте виробництво надзвичайно корисного харчові продукти і ліків, ваша праця впливає на настрій, здоров’я людей, врожайність сільськогосподарських культур.

З нагоди професійного свята бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного затишку, добробуту, рясного цвітіння квітів, щедрого медоноса, щоб древній благородний промисел приносив Вам тільки прибутки та задоволення, а споживачам вашої продукції - здоров’я, насолоду і користь.