23 та 24 серпня 2022 року Меджибізька громада відсвяткувала особливі дати в історії нашої країни - День Державного Прапора та День Незалежності України.

Дата: 30.08.2022 13:17

23 серпня у парку ім.. Героїв АТО було проведено підняття державного прапора, вшанування наших полеглих воїнів та слово звернення до громади селищного голови Олександра ТКАЧА, який зазначив: «У цей нелегкий час справді надзвичайно важливо єднатися навколо нашої державної символіки - прапора України, та відзначити наші державні свята День прапора та День Незалежності. З любов’ю до України, з повагою до минулого нашого народу ми шануємо символ вільної, демократичної України, сильної й незалежної держави – синьо-жовтий стяг. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.Нехай наша єдність приведе нас усіх до швидкої перемоги над нашим ворогом і подарує мир нашій українській землі.»

24 серпня Відвідали Божественну літургію, де відбулась молебень за Україну та вшанування наших полеглих воїнів.

Провели мітинг  присвячений захисникам української державності гімном України. Вшанувати пам`ять героїв прийшли працівники Меджибізької селищної ради на чолі із селищним головою Олександром ТКАЧЕМ, депутатами, учнями та вчителями Меджибізького ліцею та небайдужими мешканцями громади.

Відбувся дитячий футбол серед учнів, переможці здобули грамоту та подарунок.

1 місце – Требуховецька ЗОШ 1-3 ст;

2 місце - Меджибізький ліцей;

3 місце - Ставницька філія 1-2ст Меджибізького ліцею.

Відбулись історичні посиденьки «Тадеуш Костюшко у Меджибожі»

У Меджибізькій публічній бібліотеці проведена пізнавальна гра для дітей «Моя ти рідна Україна!»