«Збери дитину до школи»

Дата: 01.09.2022 13:20

Щорічно Меджибізький центр надання соціальних послуг проводить акцію під таким гаслом, але цього року війна внесла свої корективи. Тому, коли Хмельницький обласний центр соціальних служб запропонував взяти участь в акції БФ «Рухомі любов’ю», не роздумуючи прийняли пропозицію.
   31 серпня 27 діток, родини яких опинились у складних життєвих обставинах або вимушені переселенці, поїхали до м. Хмельницький на свято з нагоди Дня знань.
Діти разом із мамами переглянули чудовий концерт, який підготували вихованці Хмельницького будинку дитячої творчості.
   Усіх присутніх дітлахів представник БФ «Рухомі любов’ю» привітав зі святом, побажав мирного неба та гарних оцінок. Кожна присутня дитина отримала ранець із канцелярським шкільним приладдям. Поверталися до дому усі з гарним настроєм та позитивними емоціями.
   Щиро дякуємо БФ «Рухомі любов’ю» та Хмельницькому центру соціальних служб за гарно організоване свято, за радість, яку подарували діткам.
Також щиро дякуємо селищному голові Меджибізької селищної ради Олександру ТКАЧУ за надану можливість потрапити на свято.