1 вересня у Меджибізькій громаді відзначили День знань

Дата: 05.09.2022 08:12

Школи відчинили двері для своїх «постійних мешканців» і найменших гостей – першокласників. На святі були присутні: представники селищної ради на чолі з селищним головою Олександром ТКАЧЕМ, заступники селищного голови – Василь ГЕРМАНЕНКО, Сергій ЛУК’ЯНЧУК, секретар селищної ради Валентина БАЦЕВИЧ, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Катерина ГЛЯДЧЕНКО, головний спеціаліст відділу освіти , молоді, спорту, культури і туризму Людмила МАКАРЕНКО, депутати Меджибізької селищної ради, старости старостинських округів, які також долучились до вітань.

Сьогодні тисячі відважних воїнів відстоюють на фронті нашу свободу, волю та незалежність. Ми переживаємо непрості часи, та кожен з нас вірить, що Україна переможе. І ця віра робить нас сильними, мужніми та стійкими. Українські захисники та захисниці є героями для всієї України, і саме завдяки їм Україна була, є і буде!

Ми-сильні! Ми-вільні! Ми переможемо!

Слава захисникам і захисницям України!

Слава Україні!??