Чергове авто поповнення для наших захисників

Дата: 06.09.2022 16:48

В цей нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять для тих, хто чекає допомоги.

Вкотре завдяки спільним зусиллям підприємців, виконавчого комітету селищної ради та активних жителів нашої громади, а саме:  ЛІТВІН Володимир, ПРИЙМАК Володимир, ТВЕРДОХЛІБ Володимир, БИЧЕК Олександр, РІВНИЙ Дмитро, ШТУРХАЦЬКИЙ Олександр, ТРІФОНОВ Микола, БАЛА Микола, ГРІНКЕВИЧ Юрій, ГУЦАЛЮК Віктор вдалося відправити на потреби ЗСУ черговий автомобіль та багато потрібних для наших воїнів речей.

Щиро дякуємо всім, хто в такі важкі часи допомагає й наближує нашу перемогу! В єдності наша сила! Віримо в ЗСУ! Слава Україні! Героям Слава!