Позачерговий виконком 09.09.2022

Дата: 10.09.2022 12:33

9 вересня  2022 року в адмінприміщенні селищної ради, відбувся позачерговий виконком, який  почався з вшанування пам`яті загиблих воїнів, які віддали життя за свободу нашої держави.

Було розглянуто ряд важливих питань, а саме: про внесення змін до рішення № 14-83/2020 від 28 лютого 2020 року «Про затвердження Програми підтримки діяльності Летичівського районного сектору з питань пробації філії Державної установи « Центр пробації» в Хмельницькій області з метою покращення профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на період 2020- 2022 роки»; про внесення змін до Програми розвитку добровільної пожежної охорони, популяризації добровольчого пожежного руху та забезпечення реагування наинадзвичайні ситуації пожежно-рятувальних підрозділів на території Меджибізької селищної ради Хмельницького району на 2022-2025 роки; про внесення змін до селищного бюджету на 2022 рік; про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 2/2021 від 15 грудня 2021 року «Про встановлення розміру плати за харчування дітей в закладах освіти Меджибізької ТГ на 2022 рік» про погодження статуту громадського формування з охорони громадського порядку «БАШТА»; про взяття на квартирний облік; про присвоєння адреси.

По всім розглянутим питанням були прийнятті відповідні рішення.