Шановні працівники лісового господарства! Вітаємо Вас з Днем працівника лісу!

Дата: 18.09.2022 08:31

Щиро вітаємо з професійним святом всіх працівників і ветеранів лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості! Це свято тих людей, кому на долю випала шляхетна професія – вирощувати ліси. Адже саме працівники лісової галузі постійно працюють над примноженням лісів, здійснюють посадку, догляд молодих насаджень, охорону їх від пожеж і шкідників. За всім цим великим обсягом робіт стоїть колектив працівників лісокультурної справи, водіїв, лісників, лісничих, працівників лісової охорони та всіх людей, працюючих на благо лісової галузі.

Висловлюємо щиру вдячність за натхнену діяльність, самовіддану працю, за розуміння, та вагомий внесок в загальнодержавну справу. Нехай Ваша праця приносить стабільність, достаток, буде запорукою впевненості та добробуту! Бажаємо всім українським лісникам плідної роботи на ниві вирощування, збереження та примноження лісових багатств, міцного здоров’я, оптимізму, щедрої долі, особистого та родинного щастя. Успіхів на благо процвітання нашого краю та лісового господарства, адже нам ще так багато потрібно зробити для перемоги та добробуту рідної України.