МІЖНАРОДНУ ДОПОМОГУ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ ЗАТВЕРДЖЕНО

Дата: 21.09.2022 16:31

* Максимальний розмір виділених коштів на 1 особу (сім'ю) становить 300 000 гривень.
Сума виділених благодійних коштів залежить від факторів оцінки ситуації, що склалася, і розгляду їх фахівцями фонду.

* Фінансова допомога може бути виділена при втраті членів сім'ї, житла, доходу, хворобах, які потребують дорогого лікування та багатьох інших складних життєвих ситуаціях.

* ?Для отримання фінансової допомоги зверніть увагу на анкету, розташовану нижче. Заповніть її та надішліть на розгляд фахівцям сервісу. Розгляд відбувається у режимі онлайн цілодобово. При прийнятті рішення за Вашою заявкою фахівець зв'яжеться з Вами та проінструктує, як отримати фінансову допомогу.

* ?Для отримання фінансової допомоги, будь ласка, вказуйте достовірні дані про життєву ситуацію, що склалася у Вас. Фонд має доступ до адміністративних баз даних, вказана Вами інформація перевірятиметься.