Довідка про судимість – не видається!

Дата: 21.09.2022 16:36

ВИТЯГ З ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ СИСТЕМИ «ОБЛІК ВІДОМОСТЕЙ ПРО ПРИТЯГНЕННЯ ОСОБИ ДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА НАЯВНОСТІ СУДИМОСТІ».

Отримати його можна на сайті Міністерства внутрішніх справ за посиланням: https://vytiah.mvs.gov.ua/app/landing.

Згадайте новину: Довідка про відсутність судимості канула в лету!

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ВИТЯГУ

Отримати витяг має право фізична особа, яка досягла 14-річного віку та має право на отримання з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» відомостей про себе.

АЛГОРИТМ ДІЙ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВИТЯГУ:

1. Увійти до особистого кабінету за допомогою електронного цифрового підпису (Bank ID НБУ або Дія. Підпис).

2. Заповнити дані в особистому кабінеті (країна народження/область народження, країна реєстрації/область реєстрації та інші дані).

3. У разі зміни прізвища, ім’я або по батькові заповнити відповідні дані.

4. Вибрати зі списку мету отримання запиту (наприклад оформлення участі у процедурі публічної закупівлі/спрощеної публічної закупівлі, пред’явлення за місцем вимоги тощо).

5. Обрати тип витягу (скорочений витяг буде містити лише відомості про відсутність (наявність) судимості; повний витяг буде містити відомості про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України).

6. Надіслати запит на отримання витягу.

ВИТЯГ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО.