Привітання селищного голови Олександра ТКАЧА з Престольним празником жителів с. Русанівці

Дата: 27.09.2022 10:05

Шановні жителі села Русанівці!

В День Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, в одне з великих церковних свят, Ви відзначаєте престольний празник – День села. Це день, який об’єднує тих, кому дорогий свій край, своє село, своя громада. День, коли кожен відчуває себе частинкою великої родини та розділяє це чудове свято.

У ці непрості для нашої держави часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Тож дозвольте в цей святковий день щиро привітати громаду села Русанівці, та від усієї душі побажати Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Щиро віримо в Перемогу нашої країни над підступним ворогом, в наші Збройні Сили та щасливе повернення наших захисників та захисниць до мирної праці та розбудови нашої громади!

Зі святом Вас, дорогі жителі с.Русанівці!