30 вересня - День усиновлення

Дата: 30.09.2022 08:36

Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дякуємо всім усиновлювачам та тим, хто виношує у своєму серці думку про усиновлення дитини! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину.

Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця! Зичимо всім здоров’я, добра та благополуччя!

Необхідну консультацію з питань сімейних форм виховання Вам надасть служба у справах дітей Меджибізької селищної ради.

Дорогі жителі Меджибізької громади! Вітаємо всіх Вас зі святом усиновлення і дякуємо всім тим, хто зігрів своєю батьківською любов’ю, турботою дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування!