Сьогодні відзначається День територіальної оборони України

Дата: 02.10.2022 11:00

30 вересня 2020 року президент України Володимир Зеленський підписав указ № 417/2020 Про День територіальної оборони України. 2 жовтня Україна відзначає День територіальної оборони – свято тих свідомих громадян, які другою своєю професією обрали захист Батьківщини. Від початку російської агресії служба в ТРО для Вас стала основною. Різні за віком, професією та статтю, але об’єднані спільним бажанням – захистити Батьківщину, Ви залишили мирну професію і першими стали на захист свого дому, своєї громади від рашистів, показали справжній професіоналізм, бездоганну організацію, спроможність виконання поставлених задач та бойових наказів щодо оборони держави не лише у тилу, а й у зоні ведення інтенсивних бойових дій. Щодня своєю службою Ви наближаєте Перемогу, даючи гідну відсіч ворогам. Ви - гордість для України й приклад для світу. Вічна слава і пам’ять тим, хто віддав життя за мирне майбутнє своєї Батьківщини.
Щиро бажаємо Вам здоров’я, мужності, витримки та непохитної віри у Перемогу!
Слава Україні – Героям Слава!
Разом переможемо!