Проведення осіннього місячника чистоти та благоустрою

Дата: 03.10.2022 10:52

Фото без описуНавіть під час воєнного стану ми повинні дбати про чистоту довкілля. Проведення осіннього місячника чистоти та благоустрою, який проводиться Меджибізькою селищною радою є доброю традицією, яка показує активну життєву позицію і прагнення жителів громади навести лад у своїх населених пунктах.

Метою проведення даного місячника з благоустрою є забезпечення утримання території населених пунктів Меджибізької громади у належному стані, створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян та поліпшення екологічного стану.

Меджибізька селищна рада та  її виконавчий комітет запрошує кожного прийняти участь у місячнику з осіннього прибирання наших населених пунктів. Учні, студенти, пенсіонери, підприємці, керівники, жителі приватного сектору та квартирних житлових будинків – не будьте байдужими, приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти у власному подвір’ї, вулиці та прибудинковій території.

Турбота про чистоту і благоустрій – справа кожного мешканця.

І варто пам’ятати, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять!