До уваги користувачів ДАР - учасників програми підтримки малих агровиробників!

Дата: 03.10.2022 11:27

Просимо пересвідчитися, що ваша заявка на отримання субсидії на Га чи дотації на корову підписана кваліфікованим електронним підписом (КЕП).
   Нагадуємо, що всі заявки мають бути підписані кваліфікованим електронним підписом тільки у цьому разі, вони будуть розглянуті фахівцями Укрдержфонду.

Перевірити статус заявки можна у розділі кабінету «Мої заявки». Незавершена заявка виділятиметься червоним зі статусом «Очікує підписання заявником». У такому випадку' потрібно натиснути на кнопку «Переглянути» та керуватися підказками в історії заявки. Після підписання заявки КЕП - вона змінить статус на «Очікує» у розділі «Мої заявки».

Графічна інструкція за посиланням https://bit.ly/3fqj2A1.

Звертаємо увагу, що усі непідписані КЕП до кінця дня 2 жовтня чернетки заявок, автоматично видаляться із системи.