Місячник з благоустрою

Дата: 13.10.2022 15:28

У рамках осіннього місячника з благоустрою сьогодні, Меджибізька селищна рада і комунальні служби, окремі громадяни вже включилися у «боротьбу» з опалим листям. Почалися роботи щодо прибирання центральних вулиць, паркових зон, прибудинкових територій тощо.

Тому звертаємося до тих підприємств, громадян, громадських організацій, які ще не приступили до прибирання і Вам долучитися до проведення благоустрою на своїх ділянках. Якщо Вам необхідно утилізувати сміття, зверніться до КП «Добробут», вони швидко відреагують та нададуть платну послугу.

Також звертаємося до всіх мешканців громади навести лад на могилах своїх рідних та просимо виносити сміття у відведені місця, звідки його вивезуть працівники комунального підприємства.

Шановні мешканці громади, долучайтесь до прибирання прибудинкових територій та покращуйте нашу громаду, адже ми любимо свій край, свою Батьківщину.

Дякуємо за підтримку!