Вітаємо жителів с. Волосівці та с. Шрубків з Днем села!

Дата: 14.10.2022 07:51

Шановні жителі с. Волосівці та с. Шрубків!

Кожен населений пункт нашої громади має власну історію, видатних та працьовитих односельчан, і приводом згадати та вшанувати поважних людей, відзначити свої здобутки за рік є День села, який Ви святкуєте 14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, День козацтва та День захисників і захисниць України.

День села - свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місцевості з особливим колоритом і славною історією. Берегти традиції, звичаї та свята рідного села, примножувати здобутки його на радість дітям, не цуратися його буднів та продовжувати історію - святий обов’язок кожного жителя. Немає сумніву, що наполеглива, самовіддана праця жителів Ваших сіл є гарантією постійного і ефективного його розвитку.

Тож, з нагоди Дня села, від селищної ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу вітаю всіх мешканців с. Волосівців та с. Шрубкова, бажаю міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, у Ваших сім’ях панує мир і спокій, а життя буде довгим і щасливим. Нехай Покров Пресвятої Богородиці завжди захищає кожну родину та всю Україну!