Сади Перемоги

Дата: 19.10.2022 08:12

З метою недопущення продовольчої кризи в Україні у зв’язку із ситуацією, яка склалася після повномасштабного вторгнення росії на територію України, на весні 2022 року було запущено загальнодержавний проєкт «Сади Перемоги».

Завдяки фермеру Василю БЛОНСЬКОМУ, який самостійно садив та обробляв врожай сьогодні Меджибізька селищна рада, школи та садочки Меджибізької громади активізувала процес всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги», а саме: зібрали картоплю на перероблення, зберігання для забезпечення потреб ЗСУ, навчальних закладів освіти та внутрішньо переміщених осіб Меджибізької територіальної громади.

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я мешканців громади. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців. Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за те, що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіяких благ і процвітань. Нехай Бог Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!