Меджибізька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 08.11.2022 10:21

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ
про конкурс на заміщення вакантної посади

У зв’язку з внесенням змін до деяких законів України щодо функціонування служби в органах місцевого самоврядування в період дії воєнного стану, виконавчий комітет Меджибізької селищної ради запрошує на роботу на посаду начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Меджибізької селищної ради
Обов’язки:
1.Подавати на затвердження голові селищної ради положення про відділ.
2.Розробляти посадові інструкції працівників відділу та розподіляє обов’язки між ними.
3.Планувати роботу відділу, вносить пропозиції щодо формування планів основних заходів громади.
4.Звітувати перед головою громади про виконання покладених на відділ завдань та затверджених планів роботи.
2.Вносити пропозиції щодо розгляду на засіданнях селищної ради питань, що належать до компетенції відділу, та розробляє проєкт відповідних рішень.
3.Представляє інтереси відділу у взаємовідносинах зі структурними підрозділами селищної ради, підприємствами, установами та організаціями – за дорученням голови селищної ради.
4.Розробляти проєкт стратегічних і короткострокових програм соціально-економічного розвитку громади, стратегії регіонального розвитку громади, готує звіти про їх виконання.
5.Забезпечувати контроль за виконанням показників програм економічного і соціального розвитку громади на короткостроковий період.
6.Готувати самостійно або разом з іншими структурними підрозділами селищної ради інформаційні та аналітичні матеріали для подання голові селищної рада.
7.Надавати пропозиції до проєкту обласних Програм підтримки малого та середнього підприємництва та розробляє проєкти районних програм підтримки малого і середнього підприємництва, забезпечує їх виконання.
8.Сприяти формуванню інфраструктури підтримки малого і середнього підприємництва.
9.Координувати виконання структурними підрозділами селищної ради регуляторних функцій.
10.Брати участь у розробленні пропозицій щодо забезпечення сприятливих умов дiяльностi пiдприємств торгiвлi, туризму, ресторанного господарства, побутового обслуговування та промислового сектору економіки громади.
11.Розробляти та органiзовувати реалiзацiю заходiв, спрямованих на нарощування iнвестицiйних ресурсiв, створення сприятливого iнвестицiйного клiмату, запровадженню державно-приватного партнерства.
12.Забезпечувати організаційно-інформаційний супровід реалізації інвестиційних проєктів регіонального значення.
13.Брати участь у забезпеченні державного контролю за використанням і охороною надр на території громади.
14.Сприяти активізації зовнішньоекономічних зв’язків та виходу на зовнішній ринок розташованих на території громади підприємств, установ та організацій.
15.Розробляти заходи щодо створення сприятливих умов для залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги з впровадження грантових проєктів.
16.Забезпечувати реалізацію на території громади державної політики у сфері зовнішніх відносин, європейської та євроатлантичної інтеграції, взаємодії з економічними, фінансовими та міжнародними організаціями.
17.Розробляти пропозиції щодо ефективного управління майном селищної комунальної власності, надає методологічну допомогу суб’єктам управління такого майна.
18.Сприяти розвитку на відповідній території конкуренції, ринкової інфраструктури, бере участь у реалізації антимонопольної політики.
19.Забезпечувати підготовку проєктів розпоряджень голови селищної ради та інших службових документів з питань, віднесених до компетенції відділу.
20.Вживати заходи щодо удосконалення організації та підвищення ефективності роботи відділу.
21.Забезпечувати дотримання працівниками відділу правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни.
22.Забезпечувати роботу з ведення діловодства у відділі.
23. Брати участь у пiдготовцi звiтiв селищного голови для їх розгляду на сесії селищної ради.
24.Брати участь у роботі комісій, робочих груп, які мають відношення до кола питань відділу. Приймати участь у роботі інших комісій, до складу яких входить.
25.Розглядати пропозиції, заяви, скарги громадян, надавати роз’яснення, веде прийом громадян з питань, що належать до компетенції відділу.
26.Виконувати окремі завдання за дорученням голови селищної ради та її виконавчого комітету.
27.Надає селищному голові пропозиції:
- щодо застосування заходів дисциплінарних стягнень, заохочень та нагородження працівників відділу;
- щодо структури і штату працівників відділу.

Вимоги до претендента:
- громадянин України;
- повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо
кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;
- вільне володіння держаною мовою;
- володіння комп’ютерною технікою;
- стаж роботи за фахом;

Призначення на посаду відбувається за результатами співбесіди із претендентом.
Для участі у співбесіді подавати резюме на електронну адресу 04404556@mail.gov.ua або особисто до селищної ради за адресою вул. Святотроїцька, 5 смт Меджибіж Хмельницького району Хмельницької області;

Контактна особа:
Спеціаліст І категорії юридично-кадрового відділу Меджибізької селищної ради Діна УШКОВА (0671459343)