З Днем української писемності та мови!

Дата: 09.11.2022 08:51

Щиро вітаю усіх з Днем української писемності та мови! Мова дала змогу людству збудувати величну цивілізацію. Слово лежить в основі спілкування, спільної роботи й будівництва.
   Рідна мова і писемність — це основа у становленні кожного народу і нації. Українська мова і писемність допомагала нам століттями берегти свою самобутність, передавати знання, пам’ятати про те, ким ми є. Ми пишаємося українською мовою древньою і водночас сучасною, мелодійною та рішучою, мовою мистецтва і науки. Мовою правди й мудрості.
   Під час повномасштабної війни, яку розпочала росія проти України, українська мова – не тільки ознака національної ідентичності та громадянської позиції, а й інструмент боротьби з ворогом. Боронити свою країну від агресора можна не лише зброєю, а й словом.
   В цей день хочеться згадати й віддати шану всім великим українцям, які присвятили свій життєвий шлях збереженню, розвитку і вдосконаленню української мови.
Тож з гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Вивчаймо, бережімо й утверджуймо рідну мову, прививаймо нашим дітям любов і повагу до неї, щоб престиж її зростав, щоб цей нетлінний скарб розвивався та процвітав!
Шануймося, бо ми українці!
З повагою, селищний голова Олександр ТКАЧ