Сьогодні відбулась 33 позачергова сесія

Дата: 10.11.2022 13:45

10 листопада  2022 року в адмінприміщенні селищної ради, відбулась тридцять третя позачергова сесія, яка  почалась з вшанування пам`яті загиблих воїнів, які віддали життя за свободу нашої держави.

За традицією селищний голова Олександр ТКАЧ привітав іменинника з-поміж депутатського корпусу Меджибізької селищної ради Віталія ВЕЛИЧКО.

Було розглянуто ряд важливих питань, а саме: про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що надається в оренду, на території Меджибізької селищної територіальної громади на 2023 рік; про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Меджибізької селищної ради» за 9 місяців 2022 року; про створення постійно діючої комісії з виявлення та прийняття безхазяйного нерухомого майна у комунальну власність; про визначення Меджибізької селищної ради Хмельницького району Хмельницькоїобласті тимчасовим балансоутримувачем житлового приміщення, що знаходиться за адресою: смт Меджибіж, вул. Святотроїцька, 16 кв. 2.; про визначення Меджибізької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області тимчасовим балансоутримувачем житлового приміщення, що знаходиться за адресою: смт Меджибіж, вул. Замкова, 72, кв. 2; про визначення Меджибізької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області тимчасовим балансоутримувачем житлового приміщення, що знаходиться за адресою: смт Меджибіж, вул. Шолом – Алейхема, 20(частка 31/100); про визначення Меджибізької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області тимчасовим балансоутримувачем нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: смт Меджибіж, вул. Рибальська, 2А.; про внесення змін до селищного бюджету на 2022 рік; про надання одноразової матеріальної допомоги; про надання одноразової допомоги на лікування; про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій; про надання одноразової допомоги на поховання; про надання одноразової допомоги сім’ї загиблого військовослужбовця; про надання погодження ТОВ «Ярославський цегельний завод»та отримання спеціального дозволу на користування надрами (видобування суглинку) в межах території Меджибізької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області; про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу ТОВ «ОЛМА АГРОГРУП» в короткострокову оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва; про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок та передачу їх ФОП Наварчук Т.В.в короткострокову оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва; про затвердження документації із землеустрою та передачі земельної ділянки в постійне користування ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство»; про припинення права користування земельною ділянкою; про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту с. Ярославка Хмельницького району Хмельницької області; про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту с. Митківці Хмельницького району Хмельницької області; про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту с. Голосків Хмельницького району Хмельницької області; про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту с. Ставниця Хмельницького району Хмельницької області; про визнання такими, що втратили чинність рішень сесій Меджибізької селищної ради VIII скликання; про поділ земельної ділянки; про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою; про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування; про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти; про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Голосків Хмельницького району Хмельницької області; про проведення нормативної грошової оцінки земель с. Голосків, с. Головчинці та с. Требухівці Хмельницького району Хмельницької області; про припинення договорів оренди землі з ПрАТ КИЇВСТАРта надання ТОВ ЮТК земельних ділянок в оренду ; про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку; про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Требуховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Меджибізької селищної ради.

По всім розглянутим питанням були прийнятті відповідні рішення.