Дата: 10.11.2022 15:46

Є така професія – дарувати людям радість і настрій, бадьорити дух. Працівники культури – це люди невичерпного таланту, які живуть своїми глядачами, сценою і безмежно закохані в свою роботу. Зі словами привітань до учасників заходу завітали: селищний голова Олександр ТКАЧ, заступники селищного голови – Василь ГЕРМАНЕНКО, Сергій ЛУК’ЯНЧУК, начальник відділу  освіти, молоді, спорту, культури і туризму Катерина ГЛЯДЧЕНКО   та головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури, і туризму Яна ТРАЧУК.

За вагомий внесок працівників культури та аматорів народного мистецтва у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність та підтримуючи ініціативу громадськості в Україні  9 листопада відзначили Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва  з нагоди професійного свята працівників культури було нагороджено подяками та грамотами Меджибізької селищної ради, а саме: директора Меджибізької публічної бібліотеки Меджибізької селищної ради – Тетяна СВИСТУН; вокальний колектив “Меджибізькі перлини” Меджибізького будинку культури; вокальний колектив “Митківчанка” Митковецького сільського клубу; вокальний колектив ”Вербиченька” Лисогірського сільського будинку культури; народний аматорський вокальний колектив “Бужанка” Головчинецького сільського клубу; вокальний колектив “Гармонія” Шрубківського будинку культури; вокальний колектив “Червоне намисто” Голосківського сільського будинку культури; вокальний колектив “Веселка” Западинецького сільського клубу; вокальному колективу “Ставничанки” Ставницького сільського клубу; вокальний колектив ”Калина” Ярославського сільського будинку культури; вокальний колектив “Волосівчанка” Волосківського сільського клубу; вокальний колектив “Любисток” Русанівського сільського клубу.

«Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії  традицій, звичаїв сіл, селищ, району, зрештою, країни, в якій ми живемо. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.   У ці непрості для нашої держави часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей. Щиро віримо в Перемогу нашої країни над підступним ворогом, в наші Збройні Сили та щасливе повернення наших захисників та захисниць до мирної праці та розбудови нашої громади! Люди, які по велінню свого серця дарують духовний хліб своїм землякам, опираючись на запалену Богом іскру свого таланту»- відзначив  селищний голова Олександр ТКАЧ.

Приєдналась до привітань і  начальник відділу  освіти, молоді, спорту, культури і туризму Катерина ГЛЯДЧЕНКО  , яка привітала своїх колег із професійним святом, зазначивши, що працівники вищевказаної професії – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями.