З Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 09:46

Фото без описуУ цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. У лютому цього року полем битви за свободу та незалежність стала вся країна. Повномасштабна агресія росії проти України перетворила нашу державу на своєрідний Майдан із його базовими принципами самоорганізації, консолідації, взаємодопомоги. Сьогодні ми згадуємо й тих, хто нині захищає нашу свободу та незалежність. Дякуємо їм за мужність, патріотизм, витримку і терпіння. Війна змусила нас активніше переосмислювати своє минуле, глибше відчувати й усвідомлювати важливість тих ціннісних орієнтирів. Саме тому цьогорічний День Гідності та Свободи стане особливим для нас усіх громадян, бо, говорячи про Майдани, ми не зможемо не говорити про війну, а говорячи про війну, не можемо забувати про Майдани як місце, де українці вчилися захищати свою гідність і свободу, відстоювати незалежність своєї Батьківщини.

Я вітаю Вас зі святом, що є символом відродження нації, духовної свободи, бо Гідність, Єдність та Свобода– це ті принципи, які об’єднали прагнення мільйонів українців до кращого життя та змінили хід української історії і від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми, і житимуть наступні покоління. Єднаймося, бо лише в єдності наша сила.

З повагою, селищний голова Олександр ТКАЧ