Добрі справи для тих, хто потребує допомоги ніколи не залишаються поза увагою.

Дата: 30.11.2022 13:49

Добрі справи для тих, хто потребує допомоги ніколи не залишаються поза увагою. Ось і у мешканців Меджибізької громади про Благодійний фонд «Карітас Хмельницький УГКЦ» склалося враження як про порядних і щирих людей, які завжди прийдуть на допомогу у скрутну хвилину. Для працівників нашого колективу дуже важливо знати, що у розв'язанні щоденних проблем ми не одинокі, що є люди, які у важку хвилину можуть підставити дружнє плече. Коли ми отримуємо допомогу 80 пакунків - це продуктові, засоби гігієни для дорослих і дітей та велику партію памперсів, то наші думки повертаються до таких непересічних загальнолюдських цінностей, як самовідданість та співчуття, любов до ближнього і здатність змінити світ навколо себе накраще… Низький уклін Вам та щире спасибі за все, що Ви зробили для нас, а головне за те, що подарували нашим багатодітним сім’ям можливість відчувати себе повноцінними й потрібними комусь.