Вітання з Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2022 05:00

Шановні депутати, представники виконавчого комітету

Меджибізької селищної ради,

колеги та ветерани місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування − свято нашої територіальної громади, свято кожного її мешканця, хоч сьогодення і важко назвати святом. Але ми тут, на місцях повинні тримати свій фронт, для підтримки наших Збройних сил України. Разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові не лише нашого краю, забезпечення його сучасним та комфортним життям, але й наближає перемогу, допомагаючи нашим хлопцям на передовій.

Представляти інтереси громади, знати її проблеми і докладати зусиль для їх вирішення — почесна і відповідальна місія.

Висловлюю глибоку повагу та щиру вдячність депутатам, працівникам Меджибізької селищної ради, колегам — усім, хто своєю працею сприяв і сприяє утвердженню принципів народовладдя та демократії. Працівикам, котрі демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме Ви, представляючи інтереси громади, забезпечуєте право кожного з нас бути почутим.

Уклін і шана вам, дорогі земляки! Ми живемо з вами у досить важкий та не спокійний  час,  але усіх нас об’єднує любов до Батьківщини. Я дякую усім, за самовіддану та безкорисливу  працю, патріотизм,  активність у громадсько-політичному житті, сприянню  та організації збору гуманітарної допомоги, що постійно передається на ЗСУ, непереборне бажання своїми справами наблизити нашу країну до перемоги. Щиро усім бажаю,  хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю - МИРУ, міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє Меджибізької громади додають сили і наснаги на добрі справи, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу.

З повагою - селищний голова

Олександр ТКАЧ!