Відзнаки знаходять своїх героїв

Дата: 06.12.2022 20:36

Напередодні Дня Збройних сил України, батькам Василя Ціолки, котрий загинув 27 серпня 2022 року, захищаючи свою країну від російського окупанта, Ціолку Анатолію Григоровичу та Ціолці Любов Василівній, було вручено нагрудний «Знак пошани» Міністерства оборони України. Нагороду вручали - підполковник  5 відділу  Хмельницького РТЦК та СП  Олег ГУЛЬКО та селищний голова Олександр ТКАЧ.

Цю відзнаку їхньому сину, за значний особистий внесок в організацію та надання всебічної допомоги особовому складу військових частин і підрозділів Збройних Сил України, підтримання бойового духу захисників державного суверенітету та територіальної цілісності України, ще було присвоєно за життя, але на превеликий жаль, взяти її до рук не вдалося.

НАЙКРАЩІ З КРАЩИХ ПАДАЮТЬ ВІД КУЛЬ, ГРУДЬМИ СВОЇМИ ЗЕМЛЮ ПРИКРИВАЮТЬ.

Для батьків це ніби ще раз пережити втрату сина, але водначас це гордість  за свою дитину, приклад який  надихає інших військових.

Під час зустрічі селищний голова Олександр ТКАЧ, в черговий раз виразив свої співчуття та подякував батькам за безмежну батьківську стійкість та їх вагомий внесок у патріотичне виховання справжнього  героя  незалежної держави, зазначивши, що його ім’я  навіки буде вписане в історію як сучасної  незалежної України так і нашої громади.

Героїчний образ Василя Ціолки ніколи не зітреться з людської пам’яті.