12 грудня - День Сухопутних Військ України

Дата: 12.12.2022 08:00

Сьогодні, 12 грудня, український народ і його Збройні Сили вшановують найбільш чисельний вид Збройних Сил України – Сухопутні війська України. Це основа української армії, що відіграють найважливішу роль у забезпеченні безпеки, цілісності та обороноздатності держави. До складу Сухопутних військ входять механізовані, танкові, ракетні війська, військова авіація, артилерія, десантні війська та інші.

Вітаємо Вас із професійним святом – Днем Сухопутних  військ Збройних Сил України!

Патріотизм, професіоналізм, стійкість, надійність та готовність до виконання найскладніших завдань на полі бою стали нормою службової діяльності військовослужбовців цього славетного виду Збройних Сил України.

Сухопутні війська завжди були і залишаються головним носієм бойової могутності незалежної української держави..

Ми низько схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали свої життя за мирне майбутнє України. Вічна пам’ять і слава полеглим захисникам…

Особливі слова пошани адресуємо  ветеранам,  чий життєвий і бойовий досвід слугує вихованню нинішнього покоління воїнів-піхотинців.

Сьогодні багато хлопців нашої громади захищають наші домівки та наш мир від російського окупанта, саме в лавах Сухопутних військ України, за що їм низький уклін!

Щиро дякуємо всім військовослужбовцям за героїзм, мужність, непохитність, що дарують усім нам впевненість у завтрашньому дні, за нелегку службу, за відданість обов’язку і її Вітчизні.

Бажаємо  Вам та Вашим сім’ям миру, здоров’я, щоб кожна родина дочекалася свого ГЕРОЯ, нових звершень у справі служіння Українському народу та ПЕРЕМОГИ!

Слава Україні!
Слава Сухопутним військам України! Слава нації!
                                                                     З повагою - селищний голова Олександр ТКАЧ!