В Меджибізькій громаді пройшов шаховий турнір серед здобувачів освіти під гаслом "Разом до ПЕРЕМОГИ!"

Дата: 13.12.2022 14:01

8 грудня у Требуховецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся командний шаховий турнір серед  закладів загальної середньої освіти Меджибізької громади, приурочений до Дня Збройних Сил України.

За коловою системою участь в змаганні взяли шість команд. До складу команди входидили двоє хлопців і одна дівчина. Регламент на партію становив 15 хвилин кожному учаснику без додавання часу.

До п’ятого туру лідерами були команди Голосківського ліцею -10 очків  та Лисогірської гімназії -9. Переможець визначався  в очному поєдинку,  де сильнішим стали шахісти Лисогірської гімназії, які перемогли команду Голосківського ліцею з рахунком 2:1. Третє місце за додатковими показниками здобули  учні Ставницької філії І-ІІ ступенів.

Найкраще в індивідуальному плані виступили:

перша дошка - Іванов Олександр (4½ з 5), учень Меджибізького ліцею,

друга дошка - Ниточко Микола (4½ з 5), учень Лисогірської гімназії,

третя дошка - Дунчик Марія (3½ з5), учениця Голосківського ліцею.

Команди змогли забезпечити достойну та цікаву гру.  Усіх призерів було нагороджено грамотам

Фото без опису       Фото без опису

Фото без опису                                         Фото без опису