Нарада з керівниками закладів освіти

Дата: 19.12.2022 09:41

16 грудня відбулася чергова нарада з директорами закладів освіти під керівництвом Катерини ГЛЯДЧЕНКО, начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму виконавчого комітету Меджибізької селищної ради.Фото без опису           Зустріч відбулася в адмінприміщені села Требухівці, участь в якій взяв заступник селищного голови Сергій ЛУК’ЯНЧУК.

Обговорили такі питання:

забезпечення закладів освіти дизельними генераторами;

дотримання Інструкції з охорони праці кочегарами котелень закладів;
        канікулярний період в закладах загальної середньої освіти Меджибізької селищної ради;

безпека життєдіяльності учасників освітнього процесу під час зимових канікул;

навчання для водіїв шкільних автобусів та вихователів по супроводу дітей;              завершення проведення ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів – успіхи, зауваження, рекомендації;
       проведення І етапу конкурсу-захисту дослідницьких робіт учнів членів МАН;

участь здобувачів освіти закладів у наукових та творчих конкурсах.

Із зазначених питань виступили: заступник селищного голови  Сергій ЛУК’ЯНЧУК , начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму  Катерина ГЛЯДЧЕНКО, головний спеціаліст Людмила МАКАРЕНКО.

За результатами наради керівники закладів освіти отримали методичні рекомендації та доручення, напрацювали план першочергових завдань на наступний календарний рік.