БФ "Карітас Хмельницький УГКЦ" в черговий раз підтримали сім'ї з числа ВПО

Дата: 21.12.2022 08:30

Меджибізька громада отримала чергову партію гуманітарної допомоги для вимушених переселенців .  Їх надав Благодійний фонд «Карітас Хмельницький УГКЦ»  в рамка проєкту "Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні".  Продуктові та гігієнічні набори передали цільово для вимушено переміщених осіб з числа багатодітних сімей та сімей, в числі яких є особи з інвалідністю І та ІІ групи.

У складі індивідуального продуктового набору двотижневий запас харчів: олія, рибні та м’ясні консерви, рис, макарони, гречка, горох, цукор, пшеничне борошно, манна крупа, квасоля, чай. Гігієнічний набір загального формату забезпечує потребу родини у гігієні.

Фото без опису   Фото без опису

Представники фонду особисто зафіксували вимушено переміщених осіб з вказаних категорій та видавали набори спільно з Службою у справах дітей Меджибізької селищної ради.

Любов до ближніх та рідної Батьківщини надає сил для допомоги та праці. Надихаємось та продовжуємо нашу боротьбу на гуманітарному фронті разом з Карітас Хмельницький УГКЦ.