16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ - ПІДСУМКИ АКЦІЇ

Дата: 21.12.2022 12:57

Найвищою цінністю будь – якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека. Реалізація соціальної політики України вимагає чіткої, цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах.
       З метою привернення уваги жителів Меджибізької ТГ до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми вже багато років поспіль проводиться акція - «16 днів проти насильства».
       Мета акції – привернути увагу громадськості до проблеми насильства в сім’ї щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, рівних прав чоловіків та жінок, а також збільшити розуміння та обізнаність про проблему насильства та шляхи її вирішення, сприяти утвердженню ненасильницької ідеології в українському суспільстві.
      Упродовж 16 днів, з 25 листопада до 10 грудня, акцентується увага на важливість подолання будь-яких форм насильства у громадській чи приватній сферах, що є порушенням прав людини. Дати початку та завершення акції вибрані не випадково, вони створюють символічний ланцюжок:
         25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок,
                       29 листопада – Міжнародний день захисників прав жінок,
                             1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом,
                             2 грудня – Міжнародний день за відміну рабства,
       3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями,
                             5 грудня – Міжнародний день волонтера,
                             9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією,
                            10 грудня – Міжнародний день прав людини.
      Підтримуючи акцію, цього року фахівці Меджибізького центру надання соціальних послуг провели засідання круглого столу. У засіданні взяли участь учні старшої та середньої ланки Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, адміністрація закладу та викладачі.
      Захід відбувся у теплій та невимушеній атмосфері.  Дорослі та учні на рівних обговорювали питання щодо булінгу, торгівлі людьми та як запобігти цим явищам.
      На завершення учасники засідання отримали роздатковий матеріал на дану тематику.