25 ГРУДНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ РІЗДВО ХРИСТОВЕ ЗА ГРИГОРІАНСЬКИМ КАЛЕНДАРЕМ. ЗІ СВЯТОМ!

Дата: 25.12.2022 22:51

Шановні віряни західного обряду!

Сьогодні мільйони християн у всьому світі за григоріанським календарем святкують свято Різдва Христового - одне з найбільших релігійних свят!  Щороку Ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої Різдвяної зірки.

На жаль, цьогоріч цей світлий день затьмарений страшними подіями війни. Проте це не привід забувати про нього, навпаки - силою молитви просити Божої ласки для кожного і кожної, хто сьогодні стоїть на захисті нашої країни, виборює наш мир та свободу. Нехай це прекрасне Свято, наповнене світлом віри, осмисленням величі Господньої та Його безмежної милості, принесе Україні довгоочікувану Перемогу, мир, єдність та впевненість у завтрашньому дні. Нехай у кожній родині  панує злагода та добробут, мудрість та взаємоповага, терпіння та любов, віра та надія на щасливе майбутнє!

Христос народився!
Славімо Його!

З повагою, селищний голова Олександр ТКАЧ.