26 грудня Центр надання адміністративних послуг Меджибізької селищної ради відзначає свій 5-річний ювілей!

Дата: 26.12.2022 16:03

У цей день дякуємо усім, хто мав нагоду долучитися до встановлення ЦНАПу, його розвитку, та особлива подяка тим, хто продовжує підтримувати його роботу на найвищому рівні!

Саме завдяки відданій роботі працівників Центр надає адміністративні послуги громадянам, показує правильне, швидке та якісне оформлення і видачі документів. З початком повномасштабної війни головним завданням було реєстрація внутрішньо переміщених осіб, які шукали прихистку в нашій громаді.

Бажаємо надалі зростати у професіоналізмі, творчої наснаги, значних досягнень, міцного здоров‘я та миру! Натхнення працювати над підвищенням якості надання адміністративних послуг, скорочення терміну та спрощення процедури їх надання.