МЕДЖИБІЗЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

Дата: 30.12.2022 16:03

Безперешкодне отримання якісної освіти завжди буде в пріоритеті влади, адже учні з найвіддаленіших куточків ваших громад, а зокрема й діти з особливими освітніми потребами, мають мати рівні умови доступу до навчання. На цьому наголосив начальник ОВА Сергій Гамалій під час вручення ключів від шкільних автобусів.

З перших днів війни наша громада передала 2 шкільних автобуси на потреби ЗСУ, що призвело до змін деяких маршрутів.

"Зовсім скоро наші захисники виженуть ворога з України, і молоде покоління повернеться до навчання без тривог, у офлайн форматі. Тож уже зараз ми маємо готуватись, аби усі діти мали змогу отримати якісну освіту," - сказав очільник області.

Придбання автотранспорту  здійснювалось на умовах співфінансування, зокрема: 57,7% (1 490 200 грн.) співфінансування за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету та  42,3% ( 1 099 800 грн.) співфінансування з місцевого бюджету.

Фото без опису     Фото без опису     Фото без опису    Фото без опису