Вітання селищного голови Олександра Ткача з Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2023 22:50

Шановна громадо! Дорогі друзі!

В цьому році святкування Різдва має особливе значення. Ворог намагається вкрасти в нас світло не тільки в домівках, але й в душі, лякаючи холодом та пітьмою. На жаль, усі наші теперішні свята гірчать смутком, адже за столом збирається не вся родина, темряву розсіюють вогники свічок, але вони не задля атмосфери, та й сам стіл може знаходитися не в рідному домі, а в тому, який став прихистком на деякий час. Однак, ми боремося, і хоч би як ворог намагався позбавити нас найціннішого, йому це не вдасться. Неможливо перемогти народ, який всупереч ракетам і дронам, всупереч самій смерті, створює новий світ. Майбутнє для всього світу сьогодні народжується саме в Україні. Нехай кожна молитва про перемогу сьогодні буде почута, аби здійснилось наше спільне найзаповітніше бажання і блага звістка завітала до кожного з нас!

Мої найщиріші вітання усім, хто сьогодні відзначає Різдво Христове! Нехай світло Різдвяної зорі подарує кожному надію на краще життя, стійку віру в перемогу добра над злом та спасіння — все те, що так зараз необхідно кожному українцю без винятку, нехай наповнить ваші серця спокоєм, добротою та любов’ю! Хай у вашій оселі запанує мир, взаєморозуміння, благополуччя, щирість, тепло і злагода!

Нехай різдвяна зірка осяє шлях нашим ГЕРОЯМ до ПЕРЕМОГИ!

Дякую Збройним Силам України за те, що маємо можливість відзначати Різдво в українських традиціях. Нехай кожен герой повернеться до своєї родини, а ті , хто вже не з нами, ніколи не будуть забуті!

Дякую усім за єдність та взаєморозуміння. Божої ласки вам та благодаті!

Пам’ятайте, що Різдво це перш за все не про дату, не про застілля, а про світло, яке ми пускаємо в наші серця.

Христос народився!

Славімо Його!