17 січня пройшов шаховий турнір під назвою "Різдвяний подарунок"

Дата: 18.01.2023 13:55

На шаховий турнір з казковою назвою «Різдвяний подарунок», який проводився в Требуховецькій бібліотеці, зібралося чотирнадцять учасників. Шахісти представляли смт. Меджибіж, с. Голосків, с. Требухівці, с. Головчинці, c.Лисогірка та с. Ставниця. Турнір був змішаний як у гендерному плані так і у віковому співвідношенні.

Наймолодшому шахісту було десять років, найстаршому шістдесят дев’ять років, так що на чорно-білих клітинах шахового королівства зустрілися молодість і досвід. Змагання проводилися за правилами рапід-турніру із використанням швейцарської системи. Після першої частини турніру переможець не був виявлений. Прийшлося продовжувати турнір з використанням бліцу.

Фото без опису          Фото без опису

Перемогу святкував досвід, але молодь не давала перепочинку ветеранам. В кожній партії точилася запекла безкомпромісна боротьба.

За додатковими показниками трійку лідерів визначав додатковий турнір, перемогу в якому святкував Микола Горбач (смт. Меджибіж) - 6 очок, друге місце посів Анатолій Горобець (с. Ставниця) -5, третю сходинку зайняв Олексій Войчак (с. Требухівці).

Фото без опису        Фото без опису

Переможці змагання були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді, спорту і туризму виконавчого комітету Меджибізької селищної ради. Діти, учасники турніту, отримали неоціненний досвід шахової боротьби призами якої стали солодощі.