18 СІЧНЯ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МЕДЖИБІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 18.01.2023 16:02

• Було заслухано звіти про проведену  роботу за 2022 рік старост старостинських округів Меджибізької громади  -  Світлани СЛОБОДЯНЮК, Антоніни МОСКОВЧУК, Тетяни КАТРУК, Антоніни МАХЛАЙ, директора Меджибізького центру надання соціальних послуг – Лалі ШТАМАНЕТЯН,  поліцейського офіцера громади – Сергія ПРАВОРСЬКОГО та про підсумки роботи із зверненнями громадян до Меджибізької селищної ради за період 2022 року.
  • Обговорили та затвердили план основних заходів щодо підготовки та відзначення Дня Соборності України (22 січня), Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту (27 січня), Дня пам’яті героїв Крут (29 січня), Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (15 лютого) та Дня Героїв Небесної Сотні (20 лютого)
  • Було визначено Комунальне Підприємство “Добробут” Меджибізької селищної ради об'єктом, де порушники, яким судом призначено покарання за вчинення кримінального правопорушення у виді громадських робіт, будуть залучені до суспільно корисної праці.
  • Було надано дозвіл на коригування проектно - кошторисної       документації на  реконструкцію приміщення Меджибізького центру наданання соціальних послуг за адресою с.Требухівці   вул.Пирогова 1/1
  • Було  визначено місце проживання малолітнього жителя села Голосків
  •  Внесено зміни до рішення виконавчого комітету Меджибізької селищної ради від 15 липня  2022 року №9/2022  до складу топономічної комісії щодо визначення назв вулиць, провулків, парків та інших об’єктів топономіки на території громади.
  • Затвердили  план роботи служби у справах дітей Меджибізької селищної ради на 2023 рік.
  • Затвердили подання  щодо  можливості призначення  опікуном над повнолітньою  недієздатною  особою.
  • Прийнято рішення щодо присвоєння адреси громадській будівлі громадському будинку з господарськими будівлями та спорудами № 3-А, вул. Центральна, с. Ярославка, Хмельницького району, Хмельницької області  та зміни нумерації приміщення Ярославського ЗДО «Дзвіночок»  Хмельницького району Хмельницької області  на № 3.
  •  Визначено місце, дні тижня та час  виїзної торгівлі у смт.Меджибіж.

По всім розглянутим питанням були прийнятті відповідні рішення, з якими кожен може ознайомитися на сайті громади.

Фото без опису                     Фото без опису