В Меджибізькій громаді провели заходи до Дня Соборності України

Дата: 20.01.2023 15:06

Напередодні Дня Соборності України відділом освіти, молоді, спорту, культури і туризму було організовано захід, присвячений нашій незламності. Для нас соборність означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ як вільну, суверенну, демократичну, правову й соціальну.

Колектив дитячої школи мистецтв долучився до заходу присвяченому Дню Соборності України. Так важливо, щоб діти також розуміли за що ми боремося, чому плачемо, для чого боронимо і що захищаємо.

Фото без опису      Фото без опису

Українська мрія - перемога, мир, єдність, свобода і незалежність. Ми віримо, що наша основна мрія скоро здійсниться, бо ми єдині, вільні та незалежні.

Фото без опису      Фото без опису

Вітаємо з Днем Соборності України і від душі зичимо завжди любити свою країну, пишатись своєю історією і своїм народом. Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн, нехай кожен день дарує українцям свободу думки, відчуття щастя, світлу надію, мир та перемогу.

Дякуємо кожному і кожній, хто допомагає нашим захисникам у такий надскладний час! Слава всім, хто працює на те, щоб Україна перемогла! Вічна пам’ять кожному та кожній, хто віддав своє життя за Україну!

Слава нашим захисникам!

Слава Україні!

Фото без опису        Фото без опису

Також в Лисогірському сільському клубі культурі провели захід приурочений Дню Соборності України.

До заходу доєднались учні та колектив, а також була присутня староста Требуховецького старостинського округу КАТРУК Тетяна Володимирівна.

Фото без опису        Фото без опису