26 січня 2023 року відбулась 38 чергова сесія

Дата: 26.01.2023 15:00

На порядок денний було винесено 39 питань, головні з них:

• Затвердження  звіту  селищного голови про діяльність виконавчих органів ради  у 2022 році, звітів старост  старостинських округів Меджибізької селищної ради за 2022 рік, звіту про виконання фінансового плану за 2022 рік Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Меджибізької селищної ради».
  • Про розроблення Схеми санітарної очистки території Меджибізької територіальної громади  Хмельницького району Хмельницької області.
  • Затвердження проекту «Капітальний ремонт котельні  Митковецької гімназії імені  Демчишина Г.М. Меджибізької селищної ради по вул. Шкільна 9, с. Митківці, Хмельницького району Хмельницької області»
  • Надання одноразової матеріальної допомоги, одноразової  допомоги на лікування,  одноразової допомоги   учасникам  бойових дій.
  • Поновлення договорів оренди земельних ділянок.
  • Про внесення змін до  Програми посилення   охорони публічної безпеки і боротьби зі     злочинністю на території Меджибізької  селищної ради «Правопорядок 2021-2025».
  • Розгляд клопотання  ПрАТ «Хмельницькрибгосп».
  • Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівлі закладу освіти Меджибізької селищної ради.

Ознайомитись з текстами рішень та поіменним голосуванням можна на офіційному сайті селищної ради.

Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису