ШКІЛЬНА РОДИНА ГОЛОВЧИНЕЦЬКОЇ ФІЛІЇ ДОБРИМИ СПРАВАМИ НАБЛИЖАЮТЬ НАШУ КРАЇНУ ДО ПЕРЕМОГИ

Дата: 26.01.2023 17:16

Фото без опису    Що як не підтримка бадьорить наших захисників!?
     Учні, батьки та колектив Головчинецької філії долучились до благодійної праці та заготовили близько 250 сухих наборів каш швидкого приготування з символічною назвою «Сила козака💪».

Допомагала реалізовувати волонтерську діяльність, поділившись своїми знаннями, Лариса ШУЛЯК.
     Кожен допомагав в межі своєї можливості: батьки та колектив закуповували необхідні крупи, сухофрукти, пакетики та інше; учні разом з вчителями завзято розкладали все у ємкість; пані Лариса проводила майстер-клас.
    Своєю працею вони заощаджують дорогоцінний час військослужбовцям, які невтомно захищають українські землі.
    Велика подяка усім, хто долучився до благородної справи для наших захисників, вони як янголи-охоронці, кожного дня боронять Україну від окупанта, тому ми повинні максимально щедро їм віддячувати.
Дитячі смаколики вже радують наших героїв на передовій!💛💙

Фото без опису     Фото без опису

Фото без опису           Фото без опису